MT218K-QW
Univerzální 18V akumulátorové nářadí Multievo

Přehled produktů

Multievo™ je vynikající univerzální nářadí - s patentovanou schopností provádět změnu na různá elektrická nářadí s výměnnými hlavami. Startovací sada obsahující vrtací šroubovák Multievo™ s 18V li-ion akumulátorem poskytuje otáčky, moment a provozní dobu, jaké potřebujete, abyste mohli provádět jakékoli vrtání do různých materiálů, včetně dřeva, kovu a plastů. Desetipolohová spojka poskytuje výkon, který potřebujete pro dokonalou kontrolu nad vrtáním a šroubováním. Jednoduše proměňujte svoji vrtačku na celou řadu dalších typů elektrického nářadí pomocí dalších hlav Multievo™. Systém vzájemně zaměnitelných akumulátorů, který je součástí řady 18V POWERCONNECT™, je použitelný se všemi akumulátorovými výrobky značky BLACK+DECKER®, které pracují s napětím 18 V. Součástí rozsahu dodávky jsou i akumulátor i nabíječka.

Další funkce

  • Nastavení 10 poloh ovladače utahovacího momentu zajišťuje dokonalé vlastnosti při šroubování do různých materiálů za použití šroubů různých velikostí
  • Startovací sada obsahující univerzální nářadí Multievo™ se dodává s vrtací a šroubovací hlavou, která poskytuje otáčky a výkon umožňující vrtání největších otvorů do dřeva (25 mm) i kovů (10 mm). Další systémové hlavy, které umožňují přestavbu na jiné druhy nářadí, lze zakoupit samostatně

Aplikace

  • Všechny šroubovací úkony

Obsahuje

  • (1) Šroubovací nástavec s dvojitým koncem
  • (1) Kufr

Technické údaje

Dodáváno v Kitboxu
Ano
Mokrá/suchá kapacita
Ne
Kapacita baterie
1.5 Ah
Doba nabíjení
3-5 hour(s)
Hmotnost produktu
1.46 Kg
Variabilní rychlost
Ne
Napětí
18 V
Výstupní napětí
230
Zdroj energie
Bezdrátový
Rychlost
0-800 rpm

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY