Reviva tools Cordless Drill Driver, Detail Sander, Jigsaw & Storage Box Black and Decker indoor

reviva™

Kousek po kousku, lahev za lahví měníme odpad na příležitost

BLACK+DECKER reviva™ Toolbox Bundle with storage box is placed in the room.

Vaše nářadí pro lepší budoucnost

Předpokládáme, že díky nám neskončí více než 10 MILIONŮ¹ jednorázových plastových lahví² v oceánech a na skládkách. Plášť tohoto nářadí je vyroben s 50% obsahem certifikovaného recyklovaného materiálu Tritan™ Renew³.

Životní cyklus reviva™

1. Jednorázové plastové lahve²

2. Zalisované do pláště nářadí reviva™

3. Výrobky reviva™ používané pro projekty na vylepšení domova

4. Recyklované pro jiný účel

Reviva tools Cordless Drill Driver, Detail Sander, Jigsaw & Storage Box Black and Decker outdoor with couple chatting

Náš závazek k udržitelné budoucnosti

My ve firmě Stanley Black & Decker pracujeme na tom, abychom byli ECOSMART™. To znamená, že jsme odhodláni zlepšovat udržitelnost našich provozů, našich výrobků, našich komunit, našich dodavatelů i našich zákazníků. Navíc to znamená, že jsme ostražití, pokud jde o naše iniciativy v oblasti udržitelnosti, a že klademe důraz na udržování otevřeného dialogu se všemi zainteresovanými stranami.

BLACK+DECKER reviva™ Toolbox Bundle with storage organizer is placed on the floor.
A man is holding a drill from the BLACK+DECKER reviva™ Toolbox Bundle.

Často kladené dotazy

  Víme, že s tím, jak se životní styl stává šetrnějším k životnímu prostředí, hledají naši zákazníci pro svůj domov udržitelnější řešení. Společnost BLACK+DECKER® se zavázala budovat udržitelnější budoucnost a představení řady nářadí reviva™ je hlavním krokem na této cestě.

  Ano, pláště nářadí reviva™ jsou vyrobeny z materiálu Tritan™ Renew, který je stejně houževnatý a odolný jako standardní plasty.

  Tritan™ Renew je materiál s obsahem 50 % certifikovaného recyklovaného materiálu vyráběný společností Eastman. Vyrábí se z plastových lahví na jedno použití, které by jinak skončily na skládkách nebo v moři.

  Tritan™ Renew se vyrábí metodou pokročilé cirkulární recyklace, které se také říká molekulární recyklace. Na rozdíl od mechanické recyklace přeměňuje molekulární recyklace odpadní jednorázové plasty na základní stavební kameny, které se pak používají k výrobě odolných materiálů se skvělými vlastnostmi. Tento proces omezuje používání zdrojů na bázi fosilních paliv a snižuje emise skleníkových plynů, přičemž poskytuje vlastnosti původních plastových materiálů a ekologické výhody 50% recyklovaného obsahu.

  Řada reviva™ byla navržena tak, aby poskytovala vynikající výkon, spolehlivost a provozní dobu, která je stejná jako u stávajícího modelů nebo dokonce lepší.

  Recyklovaný materiál je certifikován procesem přidělení hmotnostní bilance třetí stranou (prostřednictvím ISCC).

  Ano, materiál, ze kterého je vyrobeno (Tritan™ Renew), je plně recyklovatelný. Více informací o možnostech, jak výrobky recyklovat, najdete zde.

  Konstrukce vnitřního akumulátoru v nářadí reviva™ umožňuje jeho snadnou demontáž, když se nářadí připravuje k recyklaci.

  Vytváříme a zavádíme programy pro recyklaci baterií a nástrojů po skončení životnosti a brzy zveřejníme další informace na tomto webu, zjistěte, co je zde aktuálně k dispozici.

  Obaly nářadí reviva™ jsou vyrobeny ze 100% recyklované lepenky a jsou opět 100% recyklovatelné.

  Řada reviva™ je naším nejnovějším krokem při vytváření udržitelnějších produktů v souladu se strategií naší společnosti v oblasti ochrany životního prostředí, společenské odpovědnosti a řízení firmy (ESG).

  Jako součást Stanley Black & Decker zahrnuje naše strategie ESG zaměření na „účelové inovace“, kdy se snažíme navrhovat výrobky s ohledem na cirkulaci, ať už jde o výběr materiálů nebo úvahy o způsobu používání a konci životnosti. Krátkodobým cílem je dosáhnout 100 % opakovaně použitelných, recyklovatelných nebo kompostovatelných obalů do roku 2025.

  V roce 2018 se společnost Stanley Black & Decker společně s předními firmami a vládami připojila k iniciativě nadace Ellen MacArthurové a Programu OSN na ochranu životní prostředí nazvané New Plastics Economy Global Commitment (Globální závazek nového hospodaření s plasty). Společnost Eastman – výrobce materiálu Tritan™ Renew – je také signatářem této iniciativy.

  Motto společnosti Stanley Black & Decker – Pro ty, kdo tvoří svět – se stalo jádrem strategie v oblasti ESG, která propojuje účel společnosti s cíli udržitelného rozvoje OSN. Zatímco firma vždy věnovala velkou pozornost své společenské odpovědnosti, strategie ESG zrozená v roce 2017 odráží širší ambice firmy přispívat k vytváření udržitelnějšího světa.

  Tato strategie zaměřuje úsilí společnosti na tři klíčové pilíře: posílení postavení tvůrců, účelové inovace a vytváření udržitelnějšího světa. Do roku 2030 plánuje Stanley Black & Decker umožnit 10 milionům tvůrců a výrobců prosperovat v měnícím se světě. Chceme inovovat naše výrobky, aby zlepšily životy 500 milionů lidí, a dosáhnout uhlíkové pozitivity v našich globálních provozech, což znamená, že budou zachytávat více uhlíku, než ho budou vypouštět. Chcete-li se dozvědět více o naší strategii v oblasti ESG, prostudujte si naši nejnovější zprávu o ochraně životního prostředí, společenské odpovědnosti a řízení firmy zde.

  [1]Na základě plánované celosvětové produkce výrobků reviva™ za 3 roky
  [2]Za předpokladu, že průměrná 0,5l jednorázová láhev váží 10,3 g
  [3]Recyklovaný materiál je certifikován procesem přidělení hmotnostní bilance třetí stranou