Nápady + Inspirace

Vytvořte si to sami.

Pokud vám chybí inspirace, máme pro vás spoustu nápadů, jak můžete použít nářadí BLACK+DECKER® a vtisknout svému domovu osobitý ráz. Naše návody, jak postupovat, jsou jednoduché a umožňují vám dát věcem vlastní nádech. Pusťte se tedy do tvoření - jediným omezením je vaše představivost.

Poslední články

 • An upcycled wooden coffee station on a kitchen countertop.

  Kávová stanice

  Obtížnost: Středně pokročilý
  V naší elegantní kávové stanici máte vše, co potřebujete k rychlé přípravě horkého nápoje, na dosah ruky a zároveň maximalizujete prostor na pracovní desce.

 • An upcycled spice rack on a kitchen countertop.

  Stojan na kořenky

  Obtížnost: Začátečník
  S naším jednoduchým projektem stojanu na kořenky budete mít své bylinky a koření na očích a na dosah.

 • An upcycled chalkboard displayed in a living space.

  Tabule

  Obtížnost: Začátečník
  Proměňte starý rám v praktickou nástěnku pro vzkazy a seznamy úkolů.

 • UDĚLEJ SI SÁM: Stará školní lavice

  UDĚLEJ SI SÁM: Stará školní lavice

  Úroveň dovedností: Střední

  Staré je nyní moderní. Máte možnost někde sehnat starou školní lavici? Belgeunfois ji sehnala a udělala z ní úplně novou.

 • Je čas na barvy

  Je čas na barvy

  Úroveň dovedností: Střední

  Oživte jakoukoliv zeď těmito barevnými a zajímavými hodinami.

Důležité Bezpečnostní Informace

Bezpečnost je na prvním místě, když se pustíte do jakéhokoli kutilského projektu. Měli byste přijmout veškerá opatření, abyste se vyhnuli zranění, a proto společnost BLACK+DECKER doporučuje při absolvování těchto výukových programů používat osobní ochranné prostředky, jako jsou: ochranné rukavice, ochranné brýle a případně protiprachová maska. Chcete-li snížit riziko zranění osob a poškození majetku, přečtěte si a dodržujte všechny související návody a informace od výrobce produktu, než provedete kteroukoli z uvedených aplikací. Společnost BLACK+DECKER nenese odpovědnost za žádné škody na majetku nebo zranění osob v důsledku toho, že poskytnuté informace nebudou použity s přiměřenou dovedností a péčí.