Pára čistí více než jedním způsobem

8 in 1 complete steam cleaning system.

Jednička ve všestrannosti parního čištění

S naší řadou steam-mop™ změníte domácí práce na pohodu. Naše výrobky jsou lehčí a výkonnější, ničí 99,9 % zárodků a bakterií při použití obyčejné vody. Vestavěný ruční parní čistič vám poskytuje maximální flexibilitu, zatímco nový SteaMitt™ dává sílu páry do vašich rukou a přináší revoluci do čištění povrchů v domácnosti. Plus funkce Steam Burst vám poskytne silný proud páry, která v mžiku pronikne i nejodolnějšími mastnotami a nečistotami.

8 in 1 complete steam cleaning system being used by a person to clean a cupboard door.

Čistí nejen podlahy

S technologií Autoselect® si můžete svůj parní mop steam-mop™ nastavit na odpovídající množství páry podle čištěného povrchu – čímž bezpečně a snadno vyčistíte jakýkoliv druh zanesené tvrdé podlahy, včetně dřevěných, keramických, vinylových či kamenných. Zajistěte čistotu nejen pro podlahy přechodem ze steam-mop™ na všestranný ruční parní čistič s proměnnou párou. Poradí si se zrcadly, dlažbou, čalounění i jinými povrchy.

Handheld design feature of 8 in 1 complete steam cleaning system.
8 in 1 Complete Steam Cleaning System being used in hand.

Síla páry ve vašich rukou

Zapomeňte na nehygienické hadříky na nádobí a škodlivé chemikálie, náš revoluční SteaMitt™ přináší sílu páry do vašich rukou. Od kuchyňských povrchů a varných desek až po sprchové kouty a dětské jídelní židle, užívejte si maximální flexibility se snadno přenosným čističem. Lehce proniknete nánosy špíny a přitom zabijete 99,9 % bakterií pouze pomocí vody z kohoutku. SteaMitt™ je součástí příslušenství k vybraným produktům steam-mop™ a jako speciální ruční parní čistič.

8 in 1 Complete Steam Cleaning System being used for cleaning floor.

Zabíjí 99,9 % choroboplodných zárodků bez použití chemikálií

Už žádné chemikálie ani drahé výrobky - naše parní čističe pronikají mastnotou i nečistotami a ničí přitom 99,9 % zárodků a bakterií* za použití vody z kohoutku. Doba ohřevu je pouhých 15 sekund; stačí naplnit zásobník vodou a jste připraveni na úklid.

*Parní mop BLACK+DECKER™ steam mop™ zabíjí 99,9 % běžných domácích choroboplodných zárodků a bakterií, jako jsou bakterie typu Salmonella a E.coli, za předpokladu, že je povrch podlahy na pohled čistý a že je parní mop používán podle pokynů v tomto návodu k použití.

Trojúhelníkový tvar hlavice pro všechny rohy ve vašem domě

Díky trojúhelníkové hlavici vyčistíte s našimi parními čističi všechny kouty v domě. Na trojúhelníkovou hlavici přepnete snadno a rychle a vše bude zářit čistotou. S parním čističem s trojúhelníkovou hlavicí** odstraníte nečistoty i v těžko přístupných místech.

** speciální parní návleky se objednávají zvlášť

Více páry pro lepší čistotu

Naše nové parní čističe vytvářejí o 40 % více páry* než předchozí modely, a proto si lépe poradí s mastnotou a špínou. A pokud potřebujete extra výkon, stačí stisknout nový pedál Steam Burst a zaměřit mocný proud páry na opravdu odolné mastnoty a špínu.

*O 40 % více páry na nejvyšší nastavení při srovnání s BLACK+DECKER FSMH1621.

8 in 1 Complete Steam Cleaning System being used by person to clean kitchen floor.

Lehké nářadí se snadnou obsluhou

Díky kyvnému ovládání a ergonomické otočné hlavici o 180 ° vyčistíte snadno okolí nábytku i těsné prostory. Naše zmodernizované provedení je o 20 % lehčí než předchozí modely, takže úklid zvládnete rychleji a zůstane vám více času na věci, které vás baví.