Tak silný, že zanechá celý váš dům bez skvrnky.

S VYSAVAČEM MULTIPOWER UKÁŽETE, KDO JE DOMA PÁNEM

Díky spojení nejvýkonnějšího sacího systému* s až 60 minutovým provozem na akumulátor** si náš vysavač MULTIPOWER hravě poradí s nepořádkem, který vám život může přinést. Zvedněte univerzální ruční vysavač a vyčistěte jakýkoli povrch v domácnosti, dokonce i těžko přístupná místa. Vysavač MULTIPOWER je nabitý výkonem a inovacemi, aby vám co nejvíce usnadnil úklid a vy jste měli více času na to, abyste si mohli dát nohy nahoru, protože život je od toho, abyste žili, ne uklízeli.

SVOBODA POHYBU

Výdrž akumulátoru při silném výkonu až 60 minut na jedno nabití vás osvobodí od kabelů a prodlužovaček. Velmi dobře ovladatelná podlahová hubice spolu s odlehčenou konstrukcí vysavačů MUTIPOWER vám umožní domácí úklid rychle a lehce zvládnout. A k tomu můžete na panelu s intuitivním ovládáním řídit sací výkon a další nastavení prostým dotykem tlačítka.

MAXIMÁLNĚ VŠESTRANNÝ

S příslušenstvím všestranného ručního aku vysavače MULTIPOWER se hravě dostanete do všech rohů i štěrbin. Ruční vysavač lze snadno a rychle odpojit od hlavní jednotky pro úklid hůře přístupných ploch a schodů. S ohebnou hadicí o délce 1,2 m se lehce dostanete i do opravdu těžko přístupných míst. Z důvodu maximální pohotovosti a pohodlí, je možné na těle jednotky uložit kartáč 3 v 1 i nástavce na štěrbiny i širší plochy. Máte tak po ruce vše, co potřebujete pro absolutní pořádek.

VYSAVAČE JSOU TEĎ PROSTĚ INTELIGENTNĚJŠÍ

Vysavač MULTIPOWER je nabitý inteligentními technologiemi Smart Tech a úklid s ním je jednoduchý a bezproblémový. Podlahový snímač s inteligentní technologií automaticky detekuje typ vysávaného povrchu a podle něj upravuje sací výkon. Snímač filtru sleduje čas, kdy má být vyčištěn a tím vysavači stále zajišťuje nejlepší sací výkon. A když dochází energie, snímač na akumulátoru vás upozorní, že je třeba dobít.

UKLÍZÍTE VÍCE, VYSYPÁVÁTE MÉNĚ

Nádoba o obsahu 1 litr s inteligentním pěchovadlem zachytí více prachu a nečistot. Stačí stisknout rukojeť pěchovadla, to stlačí nečistoty a můžete pokračovat v úklidu. Při naplnění nádoby na prach stačí stisknout tlačítko a rychloupínací systém ji uvolní a lehce ji vyprázdníte bez dotyku rukou a obav z oblaků prachu. Díky těmto inteligentním funkcím je úklid domácnosti snadný tak jako nikdy.

BUDIŽ SVĚTLO

Neunikne vám ani smítko, ani v těch nejtemnějších zákoutích nebo pod nábytkem. Vysavač je vybaven silným LED osvětlením, které osvětluje uklízenou plochu, takže plochy pod postelí nebo gaučem zůstanou bez poskvrnky.

VYBERTE SI TEN SPRÁVNÝ MULTIPOWER

Aku vysavače řady MULTIPOWER mají stejný výkon a sílu, liší se dle vybavení, ale určitě mezi nimi najdete ten správný.

Standardní model MULTIPOWER Pro má výkon a technologii vynikajícího vysavače pro univerzální použití.

Pokud trpíte alergiemi, pak jistě oceníte dvojitou filtraci HEPA u modelu MULTIPOWER Allergy, který zachytí 99,992 % všech prachových částic díky vnitřnímu hermetickému systému vysavače***.

Máte-li rádi domácí mazlíčky, ale už ne tolik jejich chlupy, pak model MULTIPOWER Pet je vybaven speciální kartáčovou tyčí proti namotání a pogumovaným nástrojem pro odstranění chlupů ze štěrbin, nábytku a koberců. Vysavač během provozu uvolňuje svěží vůni bavlny, takže máte po úklidu doma příjemnou vůni.

*Vztahuje se na účinnost čištění koberců (Testováno podle normy EN 60312-1:2013 Vysavače pro domácí použití – Část 1: Suché vysavače - Metody měření výkonu), konkrétně ve srovnání s SVJ520BFS-GB, SVJ520BFS-QW a FEJ520JFS-XE.

**60 minut akumulátorového provozu platí při nastavení nejnižšího sacího výkonu. Při nastavení na nejvyšší sací výkon je výdrž 15 minut

***Filtr HEPA se musí pravidelně čistit a měnit každých 18 měsíců pro zachování uvedeného výkonu.