Čistý prostor, čistá mysl

Prozkoumat řadu

JEDINEČNÁ VŠESTRANNOST ÚKLIDU.

EXTRÉMNÍ ROZDÍL.

Na sadě aku výrobků pro úklid POWERSERIES™ Extreme™ je úžasné jejich snadné používání. Zvládnou všechny druhy nepořádku, od zvířecích chlupů až po písek a prach, které přinášejí podzimní větry. Zvládají také hravě všechny povrchy, od dlaždic, po koberce a všechno mezi tím, bez nutnosti měnit nastavení a tak snadno dokončíte mnoho různých úklidových činností pro čistý prostor a jasnou mysl.

ODSTRAŇUJE NEPOŘÁDEK OD ROKU 1979.

Život přináší nepořádek, a proto jsme v roce 1979 uvedli na trh ruční vysavač dustbuster®. Po čtyřiceti letech je tu stále dustbuster®, který odstraní vše, od zvířecích chlupů po rozlité kapaliny, a přináší čistý prostor i čistou mysl.

VODA Z KOHOUTKU + PARNÍ MOP = BEZ 99,99 % BAKTERIÍ.

Loužičky, stříkance, kapky a lepkavé skvrny jsou v domácnostech běžnými úkazy. Při použití běžné vody z vodovodu si naše parní čističe poradí s 99,9 % všech bakterií a zárodků v mikrovlnkách, troubách, koupelnách a na dalších místech. Zanechají vám čistý prostor a jasnou mysl.

UKLIDÍ VŠECHNO OD TĚSNÝCH KOUTŮ PO ZVÍŘECÍ SRST.

Od alergenů po zvířecí chlupy a všechno mezitím. Tato řada akumulátorových vysavačů představuje jedinečné pomocníky pro úklid domácnosti. Řada MULTIPOWER je nabitá všestrannými funkcemi a poskytuje vše, co potřebujete pro čistý prostor a čistou mysl.