Vše, co potřebujete, stisknutím jediného tlačítka.

Uklizená a hezká zahrada pod vaší kontrolou. Naše nová řada akumulátorového zahradního nářadí s tlačítkem POWERCOMMAND™ vám pomůže zvládat práce na zahradě rychleji. A protože se jedná o akumulátorové nářadí 18V nebo 36V, nebudete se muset otravovat s kabely.

Hravě si poradí se zaseknutou větví

Silné větve a keře se někdy zaseknou anebo dokonce poškodí lištu. U plotostřihu POWERCOMMAND™ tento problém vyřešíte jedním stiskem tlačítka, které aktivuje pomalejší a výkonnější střihy, aby se odstranilo zaseknutí bez poškození nářadí nebo živého plotu. Podle typu práce si vyberte správnou délku lišty a kapacitu akumulátoru.

Ovládání struny

Jedním stisknutím tlačítka na strunové sekačce POWERCOMMAND™ systém automaticky vysune strunu a vy můžete pokračovat v sekání bez nutnosti manipulovat s cívkou. Pomocí překlápěcího mechanismu a vodítka hrany vytvoříte přesné okraje trávníku. A s voličem výkonu Power Select můžete zvýšit výkon v místech s přerostlou trávou anebo jej naopak snížit a tak zefektivnit provoz.

Zvyšte výkon

Chomáče listí a listy uvízlé mezi kameny drží jako přilapené. Jedním stiskem tlačítka na fukaru POWERCOMMAND™ zvýšíte výkon o 20 %, dosáhnete tak rychlosti proudění vzduchu až 209 km/h, takže uděláte krátký proces i s tím nejodolnějším nepořádkem.