Vložte do svých rukou více síly

JDE HLAVNĚ O VÝKON

Naše technologie bezúhlíkového motoru přináší vyšší výkon, silnější točivý moment a delší výdrž pro dokončení jakéhokoliv projektu. Díky technologii navržené pro vyšší výkon si poradíte i s těmi nejtěžšími úkoly.

TECHNOLOGIE BEZUHLÍKOVÉHO MOTORU

Naše technologie bezuhlíkového motoru zahrnuje bezdotykový elektronický regulátor pro omezení tření a přináší vám o 50 % vyšší výkon, o 25 % delší výdrž* i delší životnost nářadí. To vše zvládne menší, lehký motor, který poskytuje kompaktní a živý výkon.

*versus BLACK+DECKER BDCDD186

ŽÁDNÝ ÚKOL NENÍ PŘÍLIŠ VELKÝ

Sada nářadí s bezuhlíkovým motorem nabízí utahovací moment 52 Nm a rychlost až 1650 ot/min, takže budete mít vždy dostatek výkonu na dokončení práce, bez ohledu na to, jak velký nebo ambiciózní může váš projekt být.

LEHKÁ PRÁCE S TĚŽKÝMI MATERIÁLY

Vysoce výkonná příklepová vrtačka se 28000 údery za minutu s přehledem zvládá zdivo, beton i cihly* a ulehčuje denní práci v případě ambicioznějších kutilských úkolů.

*Příklep pouze u modelů BL188

 

MISTROVSKÉ OVLÁDÁNÍ

Převezměte kontrolu nad vrtáním i šroubovám díky 24polohové spojce a proměnlivým otáčkám ve 2 stupních. Jednoduše nastavte vhodný režim pro svůj a získáte maximální kontrolu nad vrtáním a šroubováním.

KOMPAKTNÍ A LEHKÁ

Dosáhnete bez námahy i na obtížně přístupná místa. Díky kompaktní konstrukci motoru a lehkému lithium-iontovému akumulátoru se naše bezuhlíkové vrtačky snadno ovládají, a to i v těch nejužších prostorech a ve výškách.

POŘIĎTE SI CELOU RODINU VÝROBKŮ

Naše bezuhlíkové vrtačky napájí 18V lithium-iontové akumulátory, které jsou kompatibilní s více než třiceti různými druhy elektrického a zahradního nářadí této řady, takže můžete mít vše napájené pomocí stejné snadno použitelné sady. Jeden systém, bezpočet možností.

A wooden plank being cut using the BLACK+DECKER® 18V Cordless Pendulum Jigsaw.