MAX Dustbuster Advanced Clean plus Pet Hand Vacuum With Base Charger and Extra Filter being used by person to clean popcorn and candy from table in family room.

O nás

Navrhujeme výrobky pro každou část vašeho domova, abyste mohli trávit více času užíváním si svého prostoru, uvnitř i venku. Přečtěte si o naší historii a o tom, jak od našich začátků pomáháme usnadňovat život v domácnosti.

Spojte se s námi na sociálních sítích

Historie značky BLACK+DECKER

Od svého založení v roce 1910 je značka BLACK + DECKER ™ v čele inovací. Pomáháme lidem po celém světě změnit své domy na útulný domov.

Sponzorství + partnerství

BLACK+DECKER® podporuje inspirativní a ambiciózní sportovce a týmy ve sportu.

Kariéra

Staňte se součástí značky BLACK+DECKER ve společnosti Stanley Black & Decker. Naše ikonické a důvěryhodné značky jsou známé vynikajícím výkonem, neustálými inovacemi a jsou určeny těm, kteří tvoří svět.

Pošlete Váš nápad

Děkujeme za Váš zájem týkající se našeho postupu hodnocení externích nápadů a návrhů. Jako společnost jsme v zásadě velmi rádi za Vaše nápady, a to za následujících podmínek

Bare unit for 20V shear shrubber

Udržitelnost

Ve společnosti Stanley Black & Decker pracujeme na tom, aby naše aktivity byly v souladu s programem ECOSMART ™. To znamená, že jsme odhodláni zlepšit udržitelnost našich aktivit, našich produktů, našich komunit, našich dodavatelů a našich zákazníků. Navíc to znamená, že bedlivě sledujeme naše iniciativy udržitelnosti a že prioritou je udržení otevřeného dialogu se všemi zúčastněnými stranami.