POWERSERIES Extreme

Sytém trojího čištění

Tři čisticí vlastnosti, jeden extrémní výkon. S tyčovým aku vysavačem řady POWERSERIES Extreme snadno uklidíte jakýkoliv typ podlahy (dlažbu, dřevěné podlahy i koberce). Vysavač díky speciálnímu kartáči s pohonem ve tvaru „v“ vsaje všechny typy prachu a nečistot. S kartáčem nenáročným na údržbu maximalizujete efektivitu práce – získáte více času na samotné uklízení a nemarníte čas vytahováním vlasů z kartáče.

Zvládá mnoho povrchů

Poradí si s dřevěnými podlahami, dlažbou i koberci, díky úhlově nastavitelné podlahové hubici.

Extrémně dlouhá výdrž

Úklid zvládnete najednou bez přerušování. Řada B+D POWERSERIES Extreme poskytuje 58 minut (modely 18V) nebo 78 minut (modely 36V) provozu na jedno nabití akumulátoru.

Smotky pod 5 %

Díky inovativní a unikátní konstrukci poháněného kartáče můžete uklízet všechny typy podlah dočista a kompletně bez smotků. Podlahový kartáč je také vybaven LED osvětlením pro lepší viditelnost při úklidu.

Otočte filtrem a vyčistěte ho

Tyčový aku vysavač řady POWERSERIES Extreme je vybaven velkým průhledným zásobníkem (650 ml). Stiskem tlačítka filtr uvolněte, hygienicky vyprázdněte stisknutím tlačítka a vložte zpět. Pak filtr zaklapněte stejně, jako když točíte mlýnkem na pepř. Tak máte filtr vždy čistý pro optimální výkon. Všechny součásti lze vyjmout a omýt.

Kompatibilita se systémem 18 V

Protože je tento výrobek součástí řady 18V, můžete akumulátor vyndat a použít s jiným nářadím 18V B+D – je to tak prosté!