POWERSERIES 2 in 1 Cordless Pet Stick Vacuum with SMARTECH being held by person ready to be used to clean spilled pet food from floor.

Nová rasa pro úklid

A person enjoying after cleaning room with Powerseries 2 in 1 cordless pet stick vacuum with smartech.

Zadání – odstranění zvířecích chlupů

Život bývá někdy poněkud chlupatý. A máte-li domácí mazlíčky, tak je chlupatý i gauč, koberce a veškerý čalouněný nábytek. Vysavač BLACK+DECKER pet vám práci s úklidem chlupů usnadní. Protože život je od toho, abyste žili, ne uklízeli.

Máme zvedák

Zbavte se snadno zvířecích chlupů, prachu i nečistot ze všech koutů. Naše vysavače řady pet jsou vybaveny speciálními štětinami, které umí nadzdvihnout i silně přichycené chlupy a přitom jim brání se namotat. Proto je jejich údržba snadná a zůstává zachován dlouhodobý sací výkon.

power series 2 in 1 cordless pet stick vacuum with smartech being used by a person.

Vsaďte na sílu

I ty nejodolnější chlupy z pohovek, pelíšků pro domácí mazlíčky a rohů rychle odstraníte speciální elektrickou hlavicí pro domácí mazlíčky – ručního nástavce dustbuster® speciálně navrženého pro odstranění těch nejotravnějších chlupů na těch nejnevhodnějších místech.*

*K dispozici u vybraných modelů.

POWER SERIES 2 in 1 cordless pet stick vacuum with SMARTECH being used by a person to clean wooden floor.

Zůstaňte svěží

Užívejte si jarní svěžesti v každém pokoji. Filtr s vůní vydává při provozu příjemnou vůni bavlny, vaše domácnost tak bude po úklidu přirozeně svěží.*

*K dispozici u vybraných modelů.