Pošlete Váš nápad

Postup podání nápadu pro BLACK+DECKER™

Děkujeme za Váš zájem týkající se našeho postupu hodnocení externích nápadů a návrhů. Jako společnost jsme v zásadě velmi rádi za Vaše nápady, a to za následujících podmínek:

  • Myšlenka musí být nová
  • Myšlenka musí být chráněna patentem nebo být dočasně chráněna patentovou přihláškou
  • Myšlenka musí být relevantní pro naše podnikání
  • Myšlenka musí být ekonomicky životaschopná z výrobního a marketingového pohledu
  • Myšlenka musí podle našeho názoru uspokojovat potřeby našich zákazníků
  • Budeme zvažovat pouze otevřené návrhy, které nejsou důvěrné
  • Myšlenka musí být podána prostřednictvím našeho on-line systému pro předkládání nápadů a návrhů. Nápady a návrhy již nepřijímáme fyzicky prostřednictvím pošty odeslané na poštovní adresu.

Jak bylo uvedeno výše, budeme uvažovat jen nápady, u nichž byl použit patent. To je podle našeho názoru nejlepší způsob, jak zajistit, že bude Vaše duševní vlastnictví ochráněno nejlepším způsobem. Pokud jste ještě nepožádali o patent, doporučujeme se obrátit na svůj národní patentový úřad nebo Evropský patentový úřad. Informace o nich lze nalézt na internetových stránkách Evropského patentového úřadu https://www.epo.org/

Tento postup chrání Vaše práva tím, že Vám brání ve "zveřejnění" Vašeho nápadu bez právní ochrany.

Rozhodnutí požádat o patent je výhradně na Vás a měli byste si být vědomi, že neexistuje žádná záruka, že společnost Stanley Black & Decker bude mít nějaký zájem o váš nápad nebo návrh.

Pokud se rozhodnete žádat o patent, vítáme Váš zájem vrátit se na tuto stránku a odeslat Váš nápad on-line, jakmile jste obdrželi potvrzení o podání z patentového úřadu. Náš proces podání on-line Vám umožní poskytnout všechny potřebné informace potřebné pro nás a provést úvodní otevřené přezkoumání. Budete mít také možnost nahrávat elektronické informace, jako jsou videa, obrázky nebo dokumenty, přičemž velikost každého souboru musí být menší než 3 MB.

Pokud již podali patentovou přihlášku a máte příjem podání z patentového úřadu, klikněte prosím na odkaz níže, přihlašte se a začněte proces podání nápadu.