Inteligentnější způsob úklidu

NECHTE SVŮJ VYSAVAČ MYSLET ZA VÁS DÍKY TECHNOLOGII SNÍMAČE SMART TECH

Zbavte se stresu z každodenního úklidu. Naše aku vysavače se snímači Smart Tech inteligentně upraví sací výkon podle povrchu, který uklízíte, a upozorní vás na nutnost dobití akumulátoru nebo vyčištění filtru. Udržení svěžího domova v čistotě a bez poskvrnky bude tak daleko jednodušší a vám zbude čas na daleko příjemnější věci.

SNÍMÁ POVRCH

Silný výkon používejte, když ho potřebujete. Technologie Floor Sensor sama rozpozná, kdy potřebujete přidat sací výkon pro vysátí nečistot z tlustých koberců a podložek, a kdy výkon snížit při vysávání tvrdých podlah, aby akumulátor déle vydržel.

ROZPOZNÁ NABITÍ

Při úklidu vám šťáva nedojde. Technologie snímače akumulátoru neustále monitoruje a zobrazuje zbývající energii na průhledném LED indikátoru, upozorňuje na případnou potřebu dobití. Takže od nynějška budete vždy připraveni na akutní úklid.

DETEKUJE ZANESENÍ FILTRU

Zas o něco menší starosti s úklidem.Technologie Filter Sensor automaticky detekuje, kdy je filtr ucpaný a potřebuje vyčistit. Udržování filtru v čistotě optimalizuje sací výkon, šetří váš čas a zabraňuje frustrující ztrátě výkonu při domácích pracích.

NAPROSTO VŠESTRANNÝ

Rychle přepíná z podlahového na ruční vysávání a udržuje všechny povrchy v domácnosti bez poskvrnky. Naše aku vysavače 2 v 1 obsahují i vyjímatelný ruční vysavač pro úklid hůře přístupných míst. Pokud vás zajímá hlavně přenositelnost, pak pro vás máme nabídku lehkých ručních vysavačů, po kterých stačí jen sáhnout a úklid je hotový.

ZŮSTAŇTE SVĚŽÍ

Některé modely jsou vybaveny filtrem s vůní bavlny, který během vysávání šíří příjemnou vůni. Další inteligentní funkce, která zpříjemňuje uklíd.