SMARTECH Lithium Cordless Drill Driver in use by two persons collaborating on a project.
PROSTĚ CHYTŘEJŠÍ NÁŘADÍ

S inteligencí je život snazší. podívejte se, co všechno je možné se smart tech.

S našimi smart tech výrobky vás domácí práce přestanou otravovat. Inteligentní technologie vás propojí s řadou chytrých funkcí, od připojení Bluetooth® a USB až po inteligentní senzory, a usnadní vám život, takže získáte více času na věci, které máte rádi.

OBJEVTE SVĚT NOVÝCH MOŽNOSTI S AKUMULÁTOREM SMART TECH

Náš 18V lithium-iontový akumulátor umí napájet více než 30 typů 18V hobby a zahradního nářadí. S Bluetooth® a specializovanou aplikací pro chytré technologie budete připojeni k řadě chytrých funkcí, které usnadní realizaci vašich kutilských projektů. K tomu si můžete přes USB nabíjecí port dobít telefon a další mobilní zařízení při práci.

A person sitting on stairs outdoors charging battery of Black and decker nail gun.

NAPÁJENÍ NEJEN PRO VAŠE NÁŘADÍ

Nabíjejte kdekoliv s 18V akumulátorem smart tech. Do USB portu můžete připojit mobilní zařízení nebo tablet a nabíjet kdekoliv. Ideální na festivaly, kempování anebo prostě jako záloha do auta.

MÉNĚ ČASU NA HLEDÁNÍ, VÍCE ČASU PRO TVOŘENÍ

Už žádné hledání zapomenutého nářadí nebo přehrabování se v garáži. Díky konektivitě Bluetooth® můžete s akumulátorem smart tech spárovat svůj chytrý mobil a pomocí vyhrazené smart tech aplikace ho lokalizovat.

UDRŽUJTE STÁLE NABITO

Velmi snadno se ujistíte, že máte nabito a můžete jít. Díky smart tech aplikaci můžete zkontrolovat stav nabití 18V akumulátoru, abyste vždy byli připraveni na další víkendový projekt.

SMARTECH MAX Lithium Cordless Drill or Driver placed on countertop while person remotely operates it via mobile application in home environment.

ODKLÁDEJTE NÁŘADÍ V KLIDU

Nebojte se, že by se vaše nářadí mohlo dostat do nepovolaných rukou. S aplikací smart tech můžete pokynem z telefonu 18V akumulátor vypnout. Kávu si tedy můžete vychutnat v klidu.

ZJISTĚTE, CO VŠE JE MOŽNÉ

S aplikací smart tech můžete procházet projekty a hledat inspiraci na pomoc s vaším vlastním kutilským projektem. S návody krok za krokem a praktickými tipy potřebujete jen trochu představivosti, abyste vytvořili něco speciálního.

KAŽDODENNÍ ÚKLID JE PROSTĚ JEDNODUŠŠÍ

Naše aku vysavače se snímači smart tech inteligentně upraví sací výkon povrchu, takže budete využívat správné množství energie pro nejlepší výkon. Také vás upozorní na nutnost dobití akumulátoru nebo vyčištění filtru a proto budete mít vždy jistotu, že váš vysavač je vždy připraven.

SOUČÁST 18V LITHIUM-IONTOVÉHO SYSTÉMU

Dokonalí partneři pro 18V akumulátor smart tech – prohlédněte si zbytek produktové řady 18V..