HLVC320B11-QW
12V štíhlý ruční vysavač 2,0 Ah se základní nabíječkou

Přehled produktů

12V štíhlý ruční vysavač nabízí pohodlí grab & go™ díky své nízké hmotnosti, napájení akumulátorem a štíhlému designu a je prostorově úsporný. Je zkonstruován tak, aby poskytovat 3x vyšší sací výkon* a má vestavěnou extra širokou zasouvací hubici, která je perfektní pro vysávání jedním průchodem. Bezsáčková nádoba na prach je průsvitná a ukazuje, kdy je nutné ji vyprázdnit. Po dokončení práce nádobu na prach jednoduše pootočte, vyjměte prací filtr a vyprázdněte bez kontaktu se smetím. Včetně nástavce na štěrbiny, nástavce s kartáčem, vestavěné extra široké hubice a nabíjecí základny pro snadné a přístupné nabíjení a pohodlné uložení příslušenství. \n\n*ve srovnání s naším špičkovým ručním vysavačem (NVC115)

Další funkce

  • Odnímatelná, umývatelná nádoba na nečistoty umožňuje, společně s filtry, dosahování důkladné, hygienické úrovně čistoty
  • Úzké provedení hubice ručního vysavače poskytuje lepší přístup k obtížně dosažitelným místům a zvyšuje míru pohodlí při použití
  • Extra široký zasouvací sběrný nástroj pro sběr jedním průchodem
  • O 35 % menší a o 25 % lehčí než stávající design AdvancedClean™
  • 3x vyšší sací výkon oproti našemu špičkovému vysavači
  • Nabíjecí základna pro pohodlné a snadné nabíjení

Technické údaje

Kapacita baterie
2 Ah
Hmotnost produktu
0.0007 Kg
Doba nabíjení
10 hour(s)
Wattova hodina
21.6 Wh
Napětí
12 V
Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY