BHFEV182CP-QW
Akumulátorový tyčový vysavač 18 V/2,0 Ah (36 Wh) lithium 4 v 1 Pet
BHFEV182CP-QW

Akumulátorový tyčový vysavač 18 V/2,0 Ah (36 Wh) lithium 4 v 1 Pet

  • Doba provozu: Provoz bez kabelu až 58 minut. Lithiová technologie zajišťuje konstantní výkon bez poklesu až do poslední minuty.
  • 3 stupně vysávání: Pro optimální odstraňování nečistot v závislosti na požadavcích.
  • 4 v 1: Dá se používat jako tyčový vysavač, ruční vysavač s prodlužovací trubkou nebo podlahovou hubicí nebo jednoduše jako ruční vysavač na podlahy, schody, strop atd.|Elektrický kartáč na zvířecí srst: Připojitelný kartáč je určen k efektivnímu odstraňování usazených zvířecích chlupů, hrubých a pevně ulpívajících nečistot z koberců a tvrdých podlah. Kartáč lze snadno uvolnit a bez problémů vyčistit.
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

Tyčový vysavač BLACK+DECKER 18V POWERSERIES™ Extreme s dobou provozu až 58 minut na jedno nabití je zkonstruován tak, aby pomohl rychle, snadno a efektivně zvládnout práci. Tento tyčový vysavač 4 v 1 je vybaven poháněnou šlehací tyčí proti zamotávání, která vám zajistí hloubkový a výkonný úklid s méně než 5% namotáním vlasů a s až o 70 % větším sběrem na koberci*, takže váš domov zůstane bez poskvrnky. Ideální pro majitele domácích mazlíčků, zbavte se snadno psích a kočičích chlupů pomocí kartáče na domácí mazlíčky. Tři nastavení rychlosti umožňují měnit rychlost podle aktuálního úkolu, nastavení vysoké rychlosti použijte pro maximálně hloubkové čištění, ideální pro koberce. Průhledná miska pro snadné vyprazdňování umožňuje vysypat nečistoty jedním snadným pohybem a udržet vaše ruce čisté od prachu a nečistot. Součást 18V bateriové platformy BLACK+DECKER, která umožňuje použití baterie v dalším 18V nářadí BLACK+DECKER. *V porovnání s vysavačem BLACK+DECKER 18V MULTIPOWER.

Další funkce

  • Nádobka na nečistoty: Snadné vyprázdnění stisknutím tlačítka, bez kontaktu s nečistotami. Funkce čištění filtru: Integrované manuální čištění filtru v nádobce na nečistoty. Otáčením nádobky na nečistoty se filtr oklepe
  • Filtrace: 3stupňová s Cyclonic Action

Obsahuje

  • (1) Štěrbinový nástavec
  • (1) Nízkoprofilový kartáč k vysávání k vysávání zvířecí srsti

Technické údaje

Kapacita baterie
2 Ah
Příslušenství v ceně
Ano
Doba nabíjení
5 hour(s)
Hmotnost produktu
3.1 Kg
Napětí
18 V
Zdroj energie
Bezdrátový
Dobíjecí baterie
Ano

Podpora

Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY