BHFEV182C-QW
Akumulátorový tyčový vysavač 18 V/2,0 Ah (36 Wh) lithium 4 v 1

Přehled produktů

Tyčový vysavač BLACK+DECKER 18V POWERSERIES™ Extreme s dobou provozu až 58 minut na jedno nabití je zkonstruován tak, aby pomohl rychle, snadno a efektivně zvládnout práci. Tento tyčový vysavač 4 v 1 je vybaven poháněnou šlehací tyčí proti zamotávání, která vám zajistí hloubkový a výkonný úklid s méně než 5% namotáním vlasů a s až o 70 % větším sběrem na koberci*, takže váš domov zůstane bez poskvrnky. Tři nastavení rychlosti umožňují měnit rychlost podle aktuálního úkolu, nastavení vysoké rychlosti použijte pro maximálně hloubkové čištění, ideální pro koberce. Průhledná mísa pro snadné vyprazdňování umožňuje vysypat nečistoty jedním snadným pohybem, abyste měli čisté ruce od prachu a nečistot. Součást 18V bateriové platformy BLACK+DECKER, která umožňuje použití baterie v dalším 18V nářadí BLACK+DECKER. *V porovnání s vysavačem BLACK+DECKER 18V MULTIPOWER.

Další funkce

  • Nádobka na nečistoty: Snadné vyprázdnění stisknutím tlačítka, bez kontaktu s nečistotami.|Funkce čištění filtru: Integrované manuální čištění filtru v nádobce na nečistoty. Otáčením nádobky na nečistoty se filtr oklepe.
  • 4 v 1: Dá se používat jako tyčový vysavač, ruční vysavač s prodlužovací trubkou nebo podlahovou hubicí nebo jednoduše jako ruční vysavač na podlahy, schody, strop atd

Obsahuje

  • (1) Štěrbinový nástavec

Technické údaje

Příslušenství v ceně
Ano
Kapacita baterie
2 Ah
Hmotnost produktu
3.1 Kg
Doba nabíjení
5 hour(s)
Wattova hodina
72 W
Napětí
18 V
Zdroj energie
Bezdrátový
Dobíjecí baterie
Ano

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY