BHFEA520J-QW
18V tyčový vysavač 2 v 1 s vestavěným akumulátorem 2 Ah

Přehled produktů

Převezměte kontrolu nad úklidem s tyčovým vysavačem POWERSERIES+™ BHFEA520J od společnosti BLACK+DECKER®. Tento všestranný aku tyčový vysavač poskytuje o 25 % větší sběr* a poskytuje až 40 minut provozu bez ztráty sání, což zajišťuje vynikající výkon a možnost uklidit celý dům bez nutnosti dobíjení. Díky inovativní technologii FloorSense™ POWERSERIES+™ automaticky upravuje rychlost podle typu podlahy, zvyšuje sání při úklidu silných koberců a přepíná do režimu ECO pro povrchy, jako jsou dlaždice nebo vinyl. Toto pomáhá šetřit energii akumulátoru pro ještě delší dobu úklidu bez přerušení. Vestavěný indikátor nabití vám signalizuje, kdy je nutné vysavač znovu nabít. Pro obtížněji dosažitelná místa je BHFEA520J vybaven dlouhým prodlužovacím dílem na podlahy a integrovaným LED světlem pro maximální dosah a lepší viditelnost v tmavých koutech nebo pod nábytkem. Prodlužovací díl na podlahy lze sejmout a váš POWERSERIES+™ tak změnit na výkonný ruční vysavač 2 v 1 pro vysoko položená místa. Velká, odnímatelná, snadno vyprazdňovací 500ml nádoba na prach znamená, že můžete věnovat víc času vysávání a ztrácet méně času vysypáváním. Chytrý systém cyklónového filtru byl zkonstruován pro separaci velkých částic od jemných nečistot, čímž se snižuje riziko zanesení a zlepšuje se celkový výkon. Snadno čistitelný filtr také zajišťuje neustále výkonný provoz. Intuitivní a uživatelsky přívětivý tyčový vysavač POWERSERIES+™ se dodává se snadno demontovatelným rotačním kartáčem na koberce a užitečným nástavcem na štěrbiny pro dosažení do nejužších míst. BHFEA520J se také dodává s robustním nástěnným dokovacím systémem pro praktické uložení. Tento model obsahuje vestavěný akumulátor 18 V 2 Ah pro vynikající výkonnost a výdrž.\n*Ve srovnání s BLACK+DECKER® SVA420B

Další funkce

  • Cyklónový účinek roztáčí nečistoty směrem od filtru a udržuje tak optimální sací výkon a poskytuje dlouhotrvající vynikající výkonnost.
  • Poháněný rotační kartáč na koberce je zkonstruován pro odstraňování ulpívajících nečistot z koberce a tvrdé podlahy.
  • Průhledná nádobka o objemu 500 ml se snadným vyprazdňováním – vždy snadno zjistíte, kdy je třeba vyprázdnit obsah – stačí přenést k nádobě na odpadky a vysypat nečistoty jedním snadným pohybem. Není třeba se smetí dotýkat

Obsahuje

  • (1) Nástavec na štěrbiny
  • (1) Nabíječka s připojovací zdířkou

Technické údaje

Kapacita baterie
2 Ah
Hmotnost produktu
2.6 Kg
Wattova hodina
36 Wh
Napětí
18 V
Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY