BHFEA515J-QW
18V tyčový vysavač 2 v 1 s vestavěným akumulátorem 1,5 Ah

Přehled produktů

Tyčový vysavač POWERSERIES BHFEA515J od firmy BLACK+DECKER® má o 25 % větší sběr * beze ztráty sání. S výdrží až 33 minut nabízí excelentní výkonnost bez přerušení. POWERSERIES využívá inovativní technologii FloorSense, která upravuje rychlost podle typu podlahy, zvyšuje sání na silných kobercích a přepíná na ECO na tvrdých površích nebo dlaždicích. Díky tomuto efektivnímu systému se šetří energie akumulátoru a integrovaný indikátor nabití vám oznámí, kdy je nutné vysavač znovu nabít. Tento všestranný tyčový vysavač se dodává s dlouhým prodlužovacím dílem na podlahy a vestavěnou LED svítilnou, což zajišťuje maximální dosah a viditelnost při úklidu nejobtížněji dosažitelných prostor, jako jsou například tmavé kouty nebo pod nábytkem. Po odstranění prodlužovacího dílu na podlahy máte vysoce výkonný ruční vysavač 2 v 1, který se hodí k čištění čalounění, horních desek a příborníků nebo vysoko položených míst. Velká, odnímatelná, snadno vyprazdňovací 500ml průhledná nádoba na prach znamená víc času na vysávání a méně ztrátového času při vysypávání. Díky systému cyklónového filtru zajišťuje během provozu separaci velkých částic od jemných nečistot, čímž znamená menší zanášení a konstantní výkon. Filtr se snadno vyjímá a čistí a totéž platí i pro demontovatelný rotační kartáč. POWERSERIES se dodává s užitečným nástavcem na štěrbiny pro přístup do nejužších prostor a s odolným nástěnným držákem pro pohodlné uložení. BHFEA515J má integrovaný akumulátor 18 V 1,5 Ah pro vynikající výdrž a výsledky úklidu.\n*Ve srovnání s BLACK+DECKER® SVA420B

Další funkce

  • Cyklónový účinek roztáčí nečistoty směrem od filtru a udržuje tak optimální sací výkon a poskytuje dlouhotrvající vynikající výkonnost.
  • Poháněný rotační kartáč na koberce je zkonstruován pro odstraňování ulpívajících nečistot z koberce a tvrdé podlahy.
  • Průhledná nádobka o objemu 500 ml se snadným vyprazdňováním – vždy snadno zjistíte, kdy je třeba vyprázdnit obsah – stačí přenést k nádobě na odpadky a vysypat nečistoty jedním snadným pohybem. Není třeba se smetí dotýkat

Obsahuje

  • (1) Nástavec na štěrbiny
  • (1) Nabíječka s připojovací zdířkou

Technické údaje

Kapacita baterie
1.5 Ah
Hmotnost produktu
2.6 Kg
Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY