BHFEA18D1-QW
18V tyčový vysavač 2 v 1 s vyjímatelným akumulátorem 2 Ah

Přehled produktů

Pro výkonný úklid bez napájecího kabelu se nejlépe hodí tyčový vysavač BLACK+DECKER® POWERSERIES+™ BHFEA18D1. Tento multifunkční tyčový vysavač je zkonstruován tak, že poskytuje o 25 % větší sběr* a poskytuje až 40 minut provozu bez ztráty sání. Perfektně se hodí pro všechny typy podlah, jeho speciální technologie FloorSense automaticky přizpůsobuje rychlost a výkon – zvyšuje sání na silných kobercích a přepíná do režimu ECO při lehčích úkolech a na tvrdých površích. Tento efektivní systém pomáhá šetřit energii akumulátoru pro ještě delší dobu úklidu bez přerušení. Vestavěný indikátor nabití vám signalizuje, kdy je nutné vysavač nabít. BHFEA18D1 dosáhne do každého kouta v domě, dodává se s dlouhým odnímatelným prodlužovacím dílem na podlahy. Je také vybaven LED světlem pro maximální viditelnost na místech obtížně dosažitelných pro úklid, například pod pohovkou nebo pod postelí. Když je prodlužovací díl na podlahy odpojený, váš POWERSERIES+™ se změní na výkonný ruční vysavač 2 v 1 pro obtížně dosažitelná a vysoko položená místa. Velká, odnímatelná, snadno vyprazdňovací 500ml nádoba na prach znamená, že můžete věnovat víc času vysávání a ztrácet méně času vysypáváním a systém cyklónového filtru zajišťuje separaci velkých částic od jemných nečistot, čímž se snižuje zanášení a maximalizuje se výkon. Snadno čistitelný filtr také zajišťuje neustále výkonný úklid. POWERSERIES+™ má uživatelsky přívětivý design a je vybaven snadno demontovatelným rotačním kartáčem. Tento nástavec se také snadno čistí. Pro zvládnutí nejužších koutů a nejstísněnějších míst je všestranný tyčový vysavač POWERSERIES+™ BHFEA18D1 vybaven praktickým nástavcem na štěrbiny, zatímco trvanlivý nástěnný držák umožňuje pohodlné uložení. Tento model je vybaven akumulátorem 18 V 2 Ah, který poskytuje výdrž a výkonnost, kterou potřebujete při důkladném úklidu domácnosti.\n*Ve srovnání s BLACK+DECKER® SVA420B

Další funkce

  • Cyklónový účinek roztáčí nečistoty směrem od filtru a udržuje tak optimální sací výkon a poskytuje dlouhotrvající vynikající výkonnost.
  • Poháněný rotační kartáč na koberce je zkonstruován pro odstraňování ulpívajících nečistot z koberce a tvrdé podlahy.
  • Průhledná nádobka o objemu 500 ml se snadným vyprazdňováním – vždy snadno zjistíte, kdy je třeba vyprázdnit obsah – stačí přenést k nádobě na odpadky a vysypat nečistoty jedním snadným pohybem. Není třeba se smetí dotýkat

Obsahuje

  • (1) Akumulátor 18 V 2,0 Ah
  • (1) Nabíječka 400 mA

Technické údaje

Kapacita baterie
2 Ah
Hmotnost produktu
2.7 Kg
Wattova hodina
36 W
Napětí
18 V
Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY