BDCWBK01-XJ
Skládací vozík - černý
BDCWBK01-XJ

Skládací vozík - černý

  • VELKÁ KAPACITA: Tento skládací vozík, který představuje prostornou a přenosnou volbu pro vaše nezbytné pomůcky a potřeby, dokáže převážet předměty o celkové hmotnosti až 80 kg a přitom měří pouze 79 cm x 54 cm x 56 cm (dxšxh)
  • SNADNÁ OVLADATELNOST: Vozík je vybaven odolnými koly umožňujícími použití ve všech terénních podmínkách. Přední kola, která jsou otočně přestavitelná v rozsahu 360 stupňů, umožňují plynulou jízdu a navíc jsou vybavena funkcí zajištění nastavené polohy při pohybu na stoupajících nebo klesajících plochách.
  • VOZÍK LZE TLAČIT I TÁHNOUT: Rukojeť, kterou lze používat k pohodlnému tlačení nebo tažení vozíku, je zajistitelné v parkovací poloze. V případě, že se vozík po delší dobu nepoužívá, lze tuto teleskopickou rukojeť umístit do polohy, která umožňuje dosažení kompaktních rozměrů šetřících prostor při uskladnění.
Zobrazit další funkce

Další funkce

  • RYCHLÉ SKLÁDÁNÍ, PŘEMÍSŤOVÁNÍ A UKLÁDÁNÍ: Skládací provedení umožňuje snadné přestavení do uspořádání s tloušťkou pouhých 18 cm, díky kterému lze vozík pohodlně ukládat i přepravovat.
  • UDRŽUJTE SI TRVALÝ PŘEHLED O SVÝCH OSOBNÍCH VĚCECH: Vozík je vybaven 2 držáky pro nádoby s nápoji, které tak máte stále po ruce, a zadní kapsou se suchým zipem pro bezpečné ukládání drobných osobních předmětů.

Podpora

Warranty

Informace o záruka pro tento konkrétní produkt bohužel nelze získat. Přečtěte si prosím informace o našich zárukách.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY