BDCOS18N-XJ
18V akumulátorové oscilační nářadí

Přehled produktů

Kompaktní, lehká a ergonomická konstrukce tohoto víceúčelového 18V oscilačního nářadí BLACK+DECKER® vám poskytuje veškerý potřebný výkon při malých rozměrech, díky čemuž je nářadí ideální pro práci ve stísněných prostorech, přičemž LED pracovní světlo s vysokou úrovní jasu zlepšuje viditelnost v tmavých oblastech. Toto všestranné, víceúčelové nářadí lze používat k provádění rozmanitých dokončovacích činností, včetně řezání, smirkování, broušení a zaškrábání povrchů různých materiálů. Funkce variabilního ovládání otáček umožňuje dosahování optimálního pracovního výkonu podle konkrétní oblasti použití, zatímco mechanismus pro jednoruční výměnu kotouče bez použití dalšího nářadí, tedy jinak potřebného šestihranného klíče, urychluje a usnadňuje nastavování i výměnu příslušenství. Toto oscilační nářadí, které je součástí systému 18V POWERCONNECT™, se dodává bez akumulátoru, díky čemuž je ideální volbou tehdy, pokud již vlastníte jiný výrobek řady BLACK+DECKER POWERCONNECT™ s 18V lithium-iontovým akumulátorem. Svoji sadu 18V nářadí můžete rozšiřovat bez nutnosti hromadění nepotřebných akumulátorů a nabíječek.

Další funkce

Obsahuje

  • (18) Příslušenství
  • (18) Příslušenstv

Technické údaje

Příslušenství v ceně
Ano
Hmotnost produktu
1.35 Kg
Variabilní rychlost
Ano
Systém bez nástrojů™ příslušenství
Ano
Napětí
18 V
Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY