BDCIM18N-XJ
Rázový šroubovák 18 V (bez akumulátoru nebo nabíječky)

Přehled produktů

Rázový šroubovák BLACK + DECKER s 18V lithium-iontovým akumulátorem Díky svému točivému momentu, který dosahuje 155 NM, usnadňuje toto rázové nářadí šroubování dlouhých šroubů do dřevěného řeziva s vysokou hustotou i odstraňování obtížně uvolnitelných vrutů a šroubů. Díky kompaktní, lehké konstrukci je rázový šroubovák snadno ovladatelný a přemístitelný, přičemž odpružený zásuvný systém zabraňuje vnikání prachu. Tento rázový šroubovák, který je součástí systému s 18V lithium-iontovými akumulátory, se dodává bez akumulátoru, díky čemuž je ideální volbou tehdy, pokud již vlastníte jiné nářadí značky BLACK+DECKER s 18V lithium-iontovým akumulátorem. Svoji sadu 18V nářadí můžete rozšiřovat bez nutnosti hromadění nepotřebných akumulátorů a nabíječek.

Další funkce

  • Odolná kovová skříň převodovky.
  • Kompaktní rozměry, nízká hmotnost a snadné použití.
  • Neklouzavá měkká rukojeť poskytuje potřebné pohodlí při práci s tímto nářadím.

Obsahuje

  • (1) Šroubovací nástavec uložený na nářadí

Technické údaje

Napětí baterie
18 V
Bez rychlosti načítání (ot/min)
0-3000
Maximální točivý moment
155
Velikost sklíčidla
6 mm
Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY