BDCDD186K-QW
18 V akumulátorový vrtací šroubovák, 1,5 Ah, 2rychlostní, kufr

Přehled produktů

Vysoce výkonný akumulátorový vrtací šroubovák je nezbytnou součástí každé sady nářadí pro kutily. Lithium-iontový vrtací šroubovák BLACK+DECKER 18 V poskytuje rychlost, točivý moment a dobu chodu baterie, které potřebujete k provádění jakýchkoli vrtacích prací do různých materiálů, včetně dřeva, kovu a plastů. Desetipolohová spojka a 2 rychlostní stupně s proměnlivou rychlostí zajišťují výkon, který potřebujete pro kontrolované vrtání a pojezd. Kompaktní a lehká konstrukce vám poskytne pohodlí při práci ve výškách a přístup do nejtěsnějších prostor. Součást rodiny 18V lithium-iontových vrtaček BLACK+DECKER. Jeden bateriový systém, nekonečné možnosti.

Další funkce

  • LED pracovní světlo osvětluje pracovní plochu při práci s vrtačkou.
  • Lithium-iontová akumulátor vydrží v nečinnosti více než 80 % svého nabití po dobu 90 dnů. Před každým použitím není třeba jednotku nabíjet.
  • Dvourychlostní převodovka: Nízké otáčky a velká síla pro kontrolované šroubování, vysoké otáčky pro snadné a rychlé vrtání
  • Spring loaded battery system for quick and simple battery change and a more secure fit
  • Uživatelsky přívětivý: LED pracovní světlo, jednodílné rychloupínací sklíčidlo 13 mm, protiskluzová rukojeť Softgrip, kompaktní & lehký

Technické údaje

Napětí baterie
18 V
Polohy spojky
11
Kapacita baterie
1.5 Ah
Bez rychlosti načítání (ot/min)
0-360||0-1400
Typ sklíčidla
Dva rukávy
Maximální točivý moment
40 Nm
Maximální vrtací kapacita (ocel)
10 mm
Velikost sklíčidla
10 mm
Variabilní rychlost
Ne
Napětí
18 V
Zdroj energie
Bezdrátový
Beaty za minutu
21000
Maximální vrtací kapacita (dřevo)
25 mm

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY