BDCDC18HTSA-QW
Vrtací šroubovák s 12V lithium-iontovým akumulátorem, 400mA nabíječkou a 1 akumulátorem, v měkké brašně s dalším ručním nářadím

Přehled produktů

Vysoce výkonný akumulátorový vrtací šroubovák je nezbytnou součástí každé kutilské sady nářadí. Vrtací šroubovák BLACK+DECKER s 18V lithium-iontovým akumulátorem poskytuje otáčky, točivý moment a dobu chodu, které potřebujete k zvládnutí jakéhokoli postupu při vrtání do rozmanitých materiálů, včetně dřevěného řeziva kovů a plastů. Spojka s 10 polohami poskytuje výkon, který potřebujete při kontrolovaném vrtání i šroubování, zatímco kompaktní a lehká konstrukce vám poskytuje potřebné pohodlí při práci ve výškách a umožňují přístup do nejstísněnějších prostorů. Součást řady nářadí BLACK+DECKER s 18V lithium-iontovými akumulátory. Jeden akumulátorový systém, nekonečné možnosti.

Další funkce

  • Odpružený akumulátorový systém umožňuje rychlou a jednoduchou výměnu akumulátoru a současně i jeho bezpečnější usazení
  • Spojka s 10 polohami poskytuje přesnou kontrolu nad vrtáním do dřeva, kovu i plastů a nad šroubováním všeho druhu.
  • Lithium-iontový akumulátor si uchovává více než 80 % svého stavu nabití po více než 90 dnů nečinnosti. Akumulátor nářadí tedy není třeba před každým použitím nabíjet.

Obsahuje

  • (1) Akumulátor
  • (1) Nabíječka 200 mA

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY