BCPP18B-XJ
18V akumulátorové zahradní nůžky - základní jednotka bez akumulátoru
BCPP18B-XJ

18V akumulátorové zahradní nůžky - základní jednotka bez akumulátoru

  • Pohodlí, které poskytuje akumulátorová technologie - součást akumulátorového systému 18V Power Connect. Až 500 střihů na jedno nabití, při použití 18V akumulátoru s kapacitou 2,0 Ah
  • Bez nebezpečí náhodného spuštění - Spoušť nůžek lze uvádět v činnost pouze po předchozím stisknutí bezpečnostního spínače
  • Nízká hmotnost - Pohodlné používání i při prováděné déle trvajících pracovních postupů
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

Využijte výkon systému POWERCONNECT™ k usnadnění prostříhávání. Ostří akumulátorových zahradních nůžek, které se aktivuje pomocí spouště, umožňuje rychlé, jednorázové prostříhávání keřů, větví a tenčích kmenů bez nadměrné námahy. Tyto lehké a ergonomické akumulátorové zahradní nůžky, které jsou vybaveny spouští s plynulým rozběhem, poskytují dodatečné pohodlí bez ohledu na velikost rukou a jejich bezpečnostní spínač zajišťuje dodatečnou ochranu a zvýšenou přesnost při práci.\n\nTato verze, která je součástí systému 18V POWERCONNECT™, se dodává bez akumulátoru, díky čemuž je ideální volbou tehdy, pokud již vlastníte jiný výrobek značky BLACK+DECKER s 18V lithium-iontovým akumulátorem. Svoji sadu 18V nářadí můžete rozšiřovat bez nutnosti hromadění nepotřebných akumulátorů a nabíječek.

Další funkce

  • Odolné ostří umožňující stříhání větší o průměru až 25 mm - vhodné pro méně až středně náročné zahradní úpravy
  • Vyměnitelné ostří - K dispozici jako dodatečně zakoupitelné příslušenství
  • Spoušť s plynulým rozběhem - pro vyšší pohodlí při provádění opakovaného stříhání

Obsahuje

  • (1) Akumulátorové zahradní nůžky

Podpora

Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY