BCMW3318L2-QW
Akumulátorová sekačka na trávu, 2 x 18V/2,5 Ah, 33 cm, nabíječka 2 A

Přehled produktů

18V sekačka je součástí systému vyměnitelných baterií 18V POWERCONNECT™ a pracuje na 2 18V baterie, které poskytují výkon a dobu chodu 36V. Akumulátorová kompaktní sekačka 18V s lithium-iontovým akumulátorem má záběr 33 cm, což je ideální pro menší trávníky do 300 m2. Díky 5 různým výškám sečení a křídlatému ocelovému noži, který maximalizuje sběr trávy, můžete pokaždé dosáhnout dokonalého výsledku. Tato lehká a kompaktní sekačka má sběrný koš o objemu 35 l, který umožňuje sebrat více trávy najednou a zkrátit tak čas strávený vyprazdňováním. Akumulátor BLACK+DECKER 18 V je součástí řady 18V POWERCONNECT™ a je kompatibilní se všemi ostatními 18V nástroji BLACK+DECKER.

Další funkce

  • Díky křídlatému ocelovému noži, který maximalizuje sběr trávy, dosáhnete vždy kvalitního střihu.
  • 5 variabilních poloh výšky sečení od 25 mm do 65 mm s jednoduchou změnou výšky pomocí páčky na ose kola pro vždy dokonalý výsledek.
  • Lehká kompaktní sekačka, která se snadno používá i skladuje
  • Zvýšení produktivity díky 35litrovému sběrnému koši, který umožňuje sbírat více trávy a zkrátit tak čas strávený vyprazdňováním.
  • Ergonomická horní rukojeť pro dokonalé vyvážení a snadné zvedání
  • Předejděte náhodnému spuštění pomocí dvoustupňové bezpečnostní funkce spuštění.
  • Součást 18V akumulátorového systému POWERCONNECT™, vyměnitelného akumulátorového systému, který funguje se všemi 18V akumulátorovými výrobky BLACK+DECKER®.

Technické údaje

Kapacita travní skříňky
35 l
Kapacita baterie
2.5 Ah
Velikost zahrady
Malý
Doba nabíjení
75 min
Hmotnost produktu
15 Kg
Baterie v ceně
Ano
Šířka řezu
33 cm
Zdroj energie
Bezdrátový
Nastavení výšky řezu
5

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY