BCMW33184L2-QW
33cm 2 x 18V 4.0Ah Akumulátorová sekačka na trávu

Přehled produktů

8V sekačka je součástí systému vyměnitelných baterií 18V POWERCONNECT™ a pracuje na 2 18V baterie, které poskytují výkon a dobu chodu 36V. Akumulátorová kompaktní sekačka 18V s lithium-iontovým akumulátorem má záběr 33 cm, což je ideální pro malé až středně velké trávníky do 500 m2. Díky 5 různým výškám sečení a křídlatému ocelovému noži, který maximalizuje sběr trávy, můžete pokaždé dosáhnout dokonalého výsledku. Tato lehká a kompaktní sekačka má sběrný koš o objemu 35 l, který umožňuje sebrat více trávy najednou a zkrátit tak čas strávený vyprazdňováním. Akumulátor BLACK+DECKER 18 V je součástí řady 18V POWERCONNECT™ a je kompatibilní se všemi ostatními 18V nástroji BLACK+DECKER.

Další funkce

  • Křídlový design nože: optimalizuje kvalitu sečení a zajišťuje efektivní sběr trávy
  • 5polohové centrální nastavení výšky sečení (25–65 mm) jedinou rukojetí
  • Mulčovací vložka: umožňuje sečení v režimu mulčování pro obohacení půdy o živiny (při častém sečení)
  • 35l sběrný koš na trávu s indikátorem stavu naplnění: robustní provedení a snadné vyprazdňování; signalizuje, kdy je nutné koš vyprázdnit
  • Přiklápěcí madlo a rukojeť na přenášení pro snadné uložení a přepravu
  • Avoid accidental start up with the 2 stage start up safety feature
  • Part of the 18V POWERCONNECT™ battery system, the interchangeable cordless battery system that works with all BLACK+DECKER® 18V cordless products

Technické údaje

Kapacita travní skříňky
35 l
Kapacita baterie
4 Ah
Velikost zahrady
Středně
Doba nabíjení
120 min
Hmotnost produktu
15 Kg
Baterie v ceně
Ano
Šířka řezu
33 cm
Zdroj energie
Bezdrátový
Nastavení výšky řezu
5

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY