BCKM101MFFF-XJ
Nástavec napěňovače mléka pro tyčový mixér
BCKM101MFFF-XJ

Nástavec napěňovače mléka pro tyčový mixér

  • Objevte výkon tyčového mixéru BLACK+DECKER. Samostatně prodávané přídavné nástavce zahrnují mixér, šlehač, otvírač konzerv, drtič koření a otvírač lahví vína.
  • Dodejte horkému nebo studenému mléku strukturu a bohatost během pár sekund.
  • Ideální pro domácí přípravu horkých a studených nápojů jako od baristy, např. laté nebo napěněné horké čokolády. Lze také používat k míchání šejků nebo nápojů z prášku nebo i k provzdušňování vína.
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

Nástavec napěňovače mléka kompatibilní s vaším akumulátorovým kuchyňským víceúčelovým nářadím BLACK+DECKER 6 v 1. Připravujte si doma své oblíbené nápoje jako od baristy s napěňovacím nástavcem mléka, který horkému nebo studenému mléku dodá strukturu a bohatost. Objevte pohodlí akumulátorového provedení, jednoručního ovládání a prostorově úsporného designu.

Další funkce

  • Vestavěný dobíjecí lithium-iontový akumulátor vám poskytuje až 32 minut nepřetržitého chodu. *Údaj platí pro elektrickou pohonnou jednotku s plně nabitým akumulátorem a s nástavcem pro ponorné mixování, která je v chodu bez zatížení.
  • Pohodlí akumulátorové jednotky v dlani vaší ruky, bez připojeného napájecího kabelu.

Obsahuje

  • (1) Nástavec napěňovače mléka kompatibilní s tyčovým mixérem BLACK+DECKER (prodává se zvlášť)

Technické údaje

Kapacita nádoby
700 ml
Materiál nádoby
Plast bez BPA
Nabíječka
Nabíjecí základna s magnetickým kabelem
Kapacita baterie
2 Ah
Nastavení rychlosti
5
Doba nabíjení
5 hour(s)
Indikátor nabíjení
LED
Napětí
7.2 V
Typ čepele
4-bodová čepel
Materiál mixéru
Nerezová ocel

Podpora

Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY