BCHV001B-XJ
18V Power Connect dustbuster® – základní jednotka bez akumulátoru

Přehled produktů

18V POWER CONNECT™ Dustbuster® BCHV001B je součástí rodiny akumulátorových výrobků BLACK+DECKER® 18 V Li-Ion POWER CONNECT™ a poskytuje neustále vysoký výkon a dlouhou výdrž při každodenním úklidu domácnosti. Ideální pro zvládání nejrůznějších úkolů čištění v domě, garáži, kůlně, dílně, prostorech pro domácí zvířata, automobilu a karavanu. Tento výkonný, ale lehký ruční vysavač má velkou 500ml nádobu na prach, a proto můžete věnovat víc času vysávání než vysypávání. Tento ruční akumulátorový vysavač se snadno čistí, je vybaven snadno vyjímatelným pracím předfiltrem a hlavním filtrem, takže váš vysavač je stále ve špičkové kondici a zachovává si maximální výkonnost. Nástavec na štěrbiny má svůj integrovaný úložný prostor, a proto jej nikdy neztratíte. Tento šikovný štíhlý nástroj umožňuje důkladné čištění i v nestísněnějších a nejužších místech. Nádoba na prach se po naplnění rychle uvolní stisknutím tlačítka, není nutné pootáčení. POWER CONNECT™ Dustbuster® poskytuje díky výkonnému 18V systému akumulátorů BLACK+DECKER® při použití akumulátoru 1,5 Ah až 12 minut souvislého provozu s konzistentním sáním. Tento model je plně kompatibilní se všemi Li-Ion akumulátory BLACK+DECKER® 18 V POWER CONNECT™ a dodává se bez akumulátoru, což je ideální pro stávající majitele nářadí BLACK+DECKER® 18V POWER CONNECT™. Jeden akumulátorový systém, nekonečné možnosti.

Další funkce

  • 2stupňová filtrace zachovává sací výkon během plnění velké nádoby smetím
  • Bezpečné použití na všech tvrdých podlahách s impregnovaným povrchem
  • Sbírá velké a malé nečistoty
  • Velká nádoba na prach vyžaduje méně vyprazdňování
  • Výkon a pohodlí bez napájecího kabelu. Součást systému lithium-iontové technologie s napájecím napětím 18 V

Obsahuje

  • (1) Štěrbinový nástavec
  • (1) Prací předfiltr a hlavní filtr

Technické údaje

Hmotnost produktu
1.04 Kg
Napětí
18 V
Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY