REVDD12C-QW
12V VRTACÍ ŠROUBOVÁK REVIVA

Přehled produktů

Tento vrtací šroubovák s 12V akumulátorem představuje dokonalé nářadí pro doplnění vaší sady. Spojka s 11 polohami zajišťuje přesné ovládání při současném zabránění stržení šroubů a vyvrtání nadměrného otvoru, zatímco proměnné otáčky umožňují maximálně citlivou kontrolu nad prováděným postupem při vrtání do dřeva i kovu a rovněž při provádění všech způsobů šroubování. Kompaktní, lehké a snadno použitelné nářadí s rychloupínacím sklíčidlem, které umožňuje rychlou a snadnou výměnu vrtáků a jehož konstrukce představuje dokonalou kombinaci výkonu a rozměrů pro širokou řadu domácích kutilských projektů. Používá lithium-iontový akumulátor, který si při nečinnosti uchovává více než 80 % svého stavu nabití po více než 90 dnů, což znamená, že není potřebné nabíjení před každým použitím. Pouzdro každého 12V akumulátorového vrtacího šroubováku BLACK+DECKER reviva™, které je, stejně jako pouzdra ostatního nářadí řady reviva™, vyrobeno z recyklovaného materiálu Tritan™ s certifikací Renew 50%*, obsahuje množství recyklovaného materiálu* odpovídající hmotnosti 8 jednorázově použitelných plastových lahví o objemu 0,5 l**. *Recyklovaný materiál je certifikován nezávislou organizací za použití postupu zkoumajícího vyvážené rozdělení hmoty **Předpokládá, že průměrná jednorázově použitelná plastová láhev o objemu 0,5 l váží 10,3 g

Další funkce

Obsahuje

  • Akumulátor 1,5 Ah

Technické údaje

Napětí baterie
12 V
Polohy spojky
11
Kapacita sklíčidla
10 mm
Kapacita baterie
1.5 Ah
Bez rychlosti načítání (ot/min)
550
Typ sklíčidla
Dva rukávy
Hmotnost produktu
0.88 Kg
Výška produktu
18 cm
Maximální točivý moment
26 Nm
Hmotnost (včetně baterie)
0.88 Kg
Velikost sklíčidla
10 mm
Maximální vrtací kapacita (kov)
10 mm
Variabilní rychlost
Ano
Napětí
12 V
Zdroj energie
Bezdrátový
Délka produktu
20 cm
Maximální vrtací kapacita (dřevo)
25 mm
Je to sada?
Ne

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY