GW3030-QS
Zahradní vysavač s foukačem, 3000 W

Přehled produktů

Nejvýkonnější vysavač a foukač, jaký jsme kdy vyrobili. S výkonem 3000 W a s plynulou regulací rychlosti foukání až do 418 km/hod je tento vysavač schopen snadného úklidu zahrady. Díky o 30 % většímu sacímu výkonu* jsou listí a nečistoty vysáty ve velmi krátkém čase a jsou zachyceny ve sběrném vaku o objemu 50 l. Vysoce výkonný kovový drtič snižuje množství materiálu v poměru 16:1, čímž se urychluje kompostování a usnadňuje likvidace.

Další funkce

  • Rychlost proudícího vzduchu 418 km/h, která je o 40 % vyšší*, umožňuje zvládání nejnáročnějších úkonů prováděných při úklidu zahrady. *Oproti předchozímu typu.
  • Plynulá regulace otáček vám umožňuje přizpůsobit výkon prováděné práci.
  • Nový, odolnější kovový ventilátor zvyšuje množství proudícího vzduchu a mulčovací výkon při současném snížení hladin hluku.
  • Lehká konstrukce poskytující optimální pohodlí a usnadňující ovládání při použití.

Technické údaje

Hmotnost produktu
3.7/4.8 Kg
Zdroj energie
Provázkový
Moc
3000 W

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY