BL1518ST-XJ
18V 1.5Ah smart tech Battery

Přehled produktů

Chytrá technická baterie BLACK+DECKER otevírá svět kutilských možností. Inovativní chytrá baterie, která je kompatibilní se vším elektrickým a zahradním nářadím řady 18V Lithium-ion, dokáže více než jen napájet vaše nářadí. Díky připojení Bluetooth® a speciální aplikaci smart tech budete mít k dispozici řadu chytrých funkcí, které pomohou vašim kutilským projektům k hladšímu průběhu. Pomocí aplikace Smart Tech můžete snadno lokalizovat polohu baterie, takže se nemusíte přehrabovat v garáži, než se pustíte do nového projektu. Prostřednictvím aplikace můžete také zkontrolovat stav nabití baterie a vzdáleně ji deaktivovat, takže se nemusíte obávat, že se vaše nářadí dostane do nepovolaných rukou. Navíc díky nabíjecímu portu USB můžete připojit svá mobilní zařízení a napájet je na cestách.

Další funkce

  • Dálkově uzamkněte baterii prostřednictvím aplikace, takže se už nikdy nebudete muset obávat, že se vaše nářadí dostane do nepovolaných rukou. Poskytne klid rodinám s malými dětmi.
  • Pomocí aplikace Smart Tech můžete na dálku zkontrolovat stav nabití 18V akumulátoru, takže budete vždy připraveni na další víkendový projekt.

Obsahuje

  • (1) 18V 1.5Ah smart tech battery

Technické údaje

Kapacita baterie
1.5 Ah
Moc
18 W

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY