BHFEV182B-XJ
18V akumulátorový vysavač 4v1 POWERSERIES Extreme™ bez baterie a nabíječky

Přehled produktů

Tyčový vysavač BLACK+DECKER 18V POWERSERIES™ Extreme s dobou provozu až 58 minut na jedno nabití je zkonstruován tak, aby pomohl rychle, snadno a efektivně zvládnout práci. Tento tyčový vysavač 4 v 1 je vybaven poháněnou šlehací tyčí proti zamotávání, která vám zajistí hloubkový a výkonný úklid s méně než 5% namotáním vlasů a s až o 70 % větším sběrem na koberci*, takže váš domov zůstane bez poskvrnky. Tři nastavení rychlosti umožňují měnit rychlost podle aktuálního úkolu, nastavení vysoké rychlosti použijte pro maximálně hloubkové čištění, ideální pro koberce. Průhledná mísa pro snadné vyprazdňování umožňuje vysypat nečistoty jedním snadným pohybem, abyste měli čisté ruce od prachu a nečistot. Součást 18V bateriové platformy BLACK+DECKER, která umožňuje použití baterie v ostatních 18V nářadích BLACK+DECKER. *V porovnání s vysavačem BLACK+DECKER 18V MULTIPOWER.

Další funkce

  • Otočný a čistý filtr - odstraňte nečistoty pomocí jedinečné funkce "mlýnku na pepř". Udržuje filtr déle čistý, aby si zachoval optimální výkon.
  • Průhledná 650ml mísa pro snadné vyprazdňování - Snadno zjistíte, kdy je třeba ji vyprázdnit - stačí ji vynést do koše a jedním pohybem z ní vysypat nečistoty. Není třeba se nečistot dotýkat

Obsahuje

  • (1) Štěrbinový nástavec

Technické údaje

Hmotnost produktu
2.7 Kg
Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY