BHFEA420J-QW
14,4V tyčový vysavač 2 v 1 s vestavěným akumulátorem 2 Ah

Přehled produktů

Přidejte výkon vašemu úklidu s tyčovým vysavačem POWERSERIES+™ BHFEA420J od společnosti BLACK+DECKER®. Tento všestranný akumulátorový tyčový vysavač poskytuje o 25 % větší sběr* a poskytuje až 38 minut provozu bez ztráty sání. Díky chytré technologii FloorSense POWERSERIES+™ automaticky upravuje rychlost podle typu podlahy, zvyšuje sání při úklidu silných koberců a přepíná do režimu ECO pro lehčí úlohy. Tento efektivní systém pomáhá šetřit energii akumulátoru pro ještě delší dobu úklidu. Vestavěný indikátor nabití vás upozorní, kdy je nutné vysavač nabít. Dlouhý prodlužovací díl na integrované LED světlo vám zajistí maximální dosah a viditelnost na místech obtížně dosažitelných pro úklid pod nábytkem nebo pod postelí. Prodlužovací díl na podlahy lze sejmout, čím se váš POWERSERIES+™ změní na výkonný ruční vysavač 2 v 1 pro obtížně dosažitelná a vysoko položená místa. Velká, odnímatelná, snadno vyprazdňovací 500ml nádoba na prach znamená, že můžete věnovat víc času vysávání a ztrácet méně času vysypáváním a systém cyklónového filtru zajišťuje separaci velkých částic od jemných nečistot, čímž se snižuje zanášení a optimalizuje se výkon. Snadno čistitelný filtr také zajišťuje neustále výkonný provoz. POWERSERIES+™ se vyznačuje intuitivním použitím a je vybaven snadno čistitelným rotačním kartáčem a užitečným nástavcem na štěrbiny pro dosažení do nejužších míst. BHFEA420J se pro pohodlné uložení dodává s praktickým nástěnným držákem. Tento model obsahuje vestavěný akumulátor 14,4V 2 Ah pro vynikající celkovou výkonnost a výdrž.\n*Ve srovnání s BLACK+DECKER® SVA420B

Další funkce

  • Cyklónový účinek roztáčí nečistoty směrem od filtru a udržuje tak optimální sací výkon a poskytuje dlouhotrvající vynikající výkonnost.
  • Poháněný rotační kartáč na koberce je zkonstruován pro odstraňování ulpívajících nečistot z koberce a tvrdé podlahy.
  • Průhledná nádobka o objemu 500 ml se snadným vyprazdňováním – vždy snadno zjistíte, kdy je třeba vyprázdnit obsah – stačí přenést k nádobě na odpadky a vysypat nečistoty jedním snadným pohybem. Není třeba se smetí dotýkat

Obsahuje

  • (1) Štěrbinový nástavec
  • (1) Nabíječka s připojovací zdířkou

Technické údaje

Kapacita baterie
2 Ah
Hmotnost produktu
2.6 Kg
Zdroj energie
Bezdrátový

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY