BDCDC18-XK
18V vrtací šroubovák + 200mA nabíječka + +1 akumulátor
BDCDC18-XK

18V vrtací šroubovák + 200mA nabíječka + +1 akumulátor

  • Výkon a otáčky umožňující vrtání do dřeva i kovů a provádění veškerých šroubovacích úkonů
  • Spojka s 11 polohami poskytuje přesnou kontrolu nad vrtáním do dřeva, kovu i plastů a nad šroubováním všeho druhu.
  • Lithium-iontový akumulátor si uchovává více než 80 % svého stavu nabití po více než 90 dnů nečinnosti. Akumulátor nářadí tedy není třeba před každým použitím nabíjet.
Zobrazit další funkce

Přehled produktů

Vysoce výkonný akumulátorový vrtací šroubovák je nezbytnou součástí každé kutilské sady nářadí. Vrtací šroubovák BLACK+DECKER a 18V lithium-iontovým akumulátorem poskytuje rychlost, točivý moment a dobu chodu akumulátoru, které potřebujete pro jakékoli vrtání do dřeva, kovů a plastů. Desetipolohová spojka poskytuje výkon, který potřebujete pro dokonalou kontrolu nad vrtáním a šroubováním, zatímco lehká konstrukce zajišťuje pohodlí při práci ve výškách a umožňuje přístup do nejstísněnějších prostorů. Součást řady nářadí BLACK+DECKER s 18V lithium-iontovými akumulátory.

Další funkce

  • Proměnné otáčky umožňují přesné a citlivé ovládání nářadí při provádění všech druhů prací zahrnujících vrtání a šroubování
  • Odpružený akumulátorový systém umožňuje rychlou a jednoduchou výměnu akumulátoru a současně i jeho bezpečnější usazení
  • Měkká rukojeť s neklouzavou povrchovou úpravou zvyšuje pohodlí při používání vrtačky

Obsahuje

  • (1) Baterie
  • (1) Nabíječka 200 mA

Technické údaje

Polohy spojky
11
Kapacita baterie
1.5 Ah
Bez rychlosti načítání (ot/min)
0-650
Typ sklíčidla
Dva rukávy
Maximální točivý moment
30 Nm
Variabilní rychlost
Ne
Zdroj energie
Bezdrátový
Maximální vrtací kapacita (dřevo)
25 mm

Podpora

Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY