BDCDC18-XK
18V vrtací šroubovák + 200mA nabíječka + +1 akumulátor

Přehled produktů

Vysoce výkonný akumulátorový vrtací šroubovák je nezbytnou součástí každé kutilské sady nářadí. Vrtací šroubovák BLACK+DECKER a 18V lithium-iontovým akumulátorem poskytuje rychlost, točivý moment a dobu chodu akumulátoru, které potřebujete pro jakékoli vrtání do dřeva, kovů a plastů. Desetipolohová spojka poskytuje výkon, který potřebujete pro dokonalou kontrolu nad vrtáním a šroubováním, zatímco lehká konstrukce zajišťuje pohodlí při práci ve výškách a umožňuje přístup do nejstísněnějších prostorů. Součást řady nářadí BLACK+DECKER s 18V lithium-iontovými akumulátory.

Další funkce

  • Proměnné otáčky umožňují přesné a citlivé ovládání nářadí při provádění všech druhů prací zahrnujících vrtání a šroubování
  • Odpružený akumulátorový systém umožňuje rychlou a jednoduchou výměnu akumulátoru a současně i jeho bezpečnější usazení
  • Měkká rukojeť s neklouzavou povrchovou úpravou zvyšuje pohodlí při používání vrtačky

Obsahuje

  • (1) Baterie
  • (1) Nabíječka 200 mA

Technické údaje

Polohy spojky
11
Kapacita baterie
1.5 Ah
Bez rychlosti načítání (ot/min)
0-650
Typ sklíčidla
Dva rukávy
Maximální točivý moment
30 Nm
Variabilní rychlost
Ne
Zdroj energie
Bezdrátový
Maximální vrtací kapacita (dřevo)
25 mm

Podpora

ZÁRUKA

  • Záruka 2 roky

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků a v rámci stanovené záruky bezplatně opravíme jakékoli vady způsobené vadným materiálem nebo zpracováním.

Zjistit více

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY