BCD382XN-XJ
18V akumulátorový vrtací šroubovák POWERCONNECT™ (bez baterie a nabíječky)

Přehled produktů

Akumulátorový vrtací šroubovák 18V poskytuje výkon, který potřebujete, aniž by došlo ke kompromisům v oblasti komfortu a pohodlí. Maximální točivý moment 45 Nm usnadňuje vrtání a šroubování do dřeva, plastu a kovu. Snadno vyvažte výkon a ovládání tak, aby vyhovovaly každému úkolu, pomocí 2 nastavení převodových stupňů, spouště s proměnnou rychlostí a 11 poloh spojky. Bezklíčové jednoobjímkové sklíčidlo umožňuje rychlou a snadnou výměnu bitů, zatímco vestavěné LED světlo zajistí, že nikdy neztratíte ze zřetele daný úkol. Užijte si větší pohodlí a stabilitu díky ergonomické rukojeti s měkkým úchopem a odnímatelnou sponou na opasek, abyste měli vrtačku na dosah. Oranžové pouzdro nástroje je vyrobeno z 50 % z recyklovaného materiálu z Tritan™ Renew*, což pomáhá podporovat udržitelnou planetu. Tento vrtací šroubovák, který je součástí systému 18V POWERCONNECT™, je dodáván bez baterie, takže je ideální volbou, pokud již vlastníte produkt BLACK+DECKER® 18V s baterií. Svou 18V sbírku můžete rozšířit bez akumulace baterií a nabíječek, které nepotřebujete. 18V baterie a nabíječky POWERCONNECT™ lze zakoupit také samostatně. *Recyklovaný materiál je certifikován prostřednictvím procesu přidělení hmotnostní bilance třetí strany.

Další funkce

  • BEZKLÍČOVÉ 13MM JEDNORUČKOVÉ SKLÍČIDLO – Pro rychlou a snadnou výměnu šroubů a vrtáků.
  • VESTAVĚNÉ LED OSVĚTLENÍ – Poskytuje lepší viditelnost při práci v oblastech se slabým osvětlením.
  • ERGONOMICKÁ RUKOJEŤ + SVORKA NA OPASEK – Měkký a pohodlný úchop při používání, vždy po ruce díky praktické sponě na opasek.
  • VYTVOŘENO PRO UDRŽITELNOST – Oranžové pouzdro na nářadí vyrobené z 50 % recyklovaného materiálu z Tritan™ Renew*. *Recyklovaný materiál je certifikován prostřednictvím procesu přidělení hmotnostní bilance třetí strany.

Obsahuje

  • (1) Oboustranný šroubovák Bit
  • (1) Spona na opasek

Podpora

ZÁRUKA

  • Omezená záruka 2 roky, 5letá omezená záruka po registraci.

Servis

Provádíme rozsáhlá opatření, abychom zajistili, že všechny naše produkty jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy a splňují všechny příslušné předpisy.

PŘÍRUČKY