Vášniví, šikovní a ambiciózní sportovci extrémních sportů, kteří soutěží po celém světě, jedou na maximum a neustále překračují dosažené hranice výkonů. Nastavení na úspěch a podpořeni nářadím BLACK + DECKER nás všichni inspirují.


BMX

Na obtížných okruzích a přes obrovské skoky jsou kola BMX neustále testována na maximum. Neohrožení jezdci při dosažení svých celoživotních cílů spoléhají na sebe. Cokoliv je možné, když máte k dispozici špičkové vybavení a sny se skutečně mohou stát skutečností.

Horská kola

Je to přežití nejschopnějších na freeridové horské cyklistické trati. Díky nářadí BLACK+DECKER se ambiciózní sportovci nikdy nemusejí obávat
bezpečnosti a spolehlivosti a mohou se soustředit na vítězství a dosažení svých celoživotních snů při soutěžení v tomto adrenalinovém sportu.

Skateboarding

Rozhodnuti naplnit své ambice, skateboardoví sportovci se nevyhýbají tvrdé práci. Kvalifikovaní k výkonu spoléhají na vybavení v dokonalém stavu a s vybavením BLACK+DECKER je to pro tyto inspirativní sportovce a jejich specializované týmy možné.